Product Summary
| Part Number | Q65110A5486 |
| Alias Part Number |
LW M673-R2S2-3D4C-0-20-R18-Z LWM673-R2S2-3D4C-0-20-R18-Z |
| Manufacturer | Osram |
| Availability | In Available, please send a RFQ. MOQ is 3000 pcs. |
Summary Specification
| Size | 2.3*1.5*1.4mm |
| Mounting Type | SMT |
| Emitting Color | White (0.33, 0.33) |
| Chip Material | InGaN |
| Luminous Intensity | 140.0-180.0 mcd |
| Viewing Angle | 120 |
| Lens Type-Color | Yellow Diffused |
| Forward Voltage | 3.1 V |
| Forward Current | 10 mA |
| Maximum Forward Voltage | 3.7 V |
| Maximum Forward Current | 20 mA |
| Min-Max Operating Temperature | -40C to +100C |
| Factory Pack | 3000PCS per Reel |
| RoHS |
Parametrics
Q65110A5084 | Osram M673 Mini TOPLED 8
Q65110A5486 | Osram M673 Mini TOPLED 10
Q65110A2604 | Osram M673 Mini TOPLED 10
Q65110A0518 | Osram M673 Mini TOPLED 9
Q62703Q6075 | Osram M673 Mini TOPLED 9
Q65110A5183 | Osram M673 Mini TOPLED 11
Q65110A2117 | Osram M673 Mini TOPLED 10
Q65110A1147 | Osram M673 Mini TOPLED 6
Q65110A3816 | Osram M673 Mini TOPLED 10
Q65110A2754 | Osram M673 Mini TOPLED 9
Q65110A1095 | Osram M673 Mini TOPLED 6
Q62703Q4901 | Osram M673 Mini TOPLED 7
Q65110A2116 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A7408 | Osram M673 Mini TOPLED 7
Q65110A7407 | Osram M673 Mini TOPLED 7
Q65110A0392 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q62703Q5892 | Osram M673 Mini TOPLED 7
Q65110A1156 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q62703Q6270 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A5485 | Osram M673 Mini TOPLED 6
Q65110A0364 | Osram M673 Mini TOPLED 7
Q65110A7417 | Osram M673 Mini TOPLED 7
Q65110A0517 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A3487 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A4622 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q62703Q5938 | Osram M673 Mini TOPLED 6
Q65110A1804 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A4927 | Osram M673 Mini TOPLED 6
Q65110A5495 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A8015 | Osram M673 Mini TOPLED 6
Q65110A5813 | Osram M673 Mini TOPLED 8
Q65110A7169 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A7170 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A7412 | Osram M673 Mini TOPLED 6
Q65110A6942 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A7410 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A6939 | Osram M673 Mini TOPLED 6
Q65110A1934 | Osram M673 Mini TOPLED 8
Q65110A5015 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A6565 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A5451 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A5884 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A4405 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A6820 | Osram M673 Mini TOPLED 6
Q65110A5684 | Osram M673 Mini TOPLED 7
Q65110A4907 | Osram M673 Mini TOPLED 8
Q65110A9104 | Osram M673 Mini TOPLED 7
Q65110A0187 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q62703Q4861 | Osram M673 Mini TOPLED 6
Q65110A7001 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Features
Q65110A5084 | Osram M673 Mini TOPLED 8
Q65110A5486 | Osram M673 Mini TOPLED 10
Q65110A2604 | Osram M673 Mini TOPLED 10
Q65110A0518 | Osram M673 Mini TOPLED 9
Q62703Q6075 | Osram M673 Mini TOPLED 9
Q65110A5183 | Osram M673 Mini TOPLED 11
Q65110A2117 | Osram M673 Mini TOPLED 10
Q65110A1147 | Osram M673 Mini TOPLED 6
Q65110A3816 | Osram M673 Mini TOPLED 10
Q65110A2754 | Osram M673 Mini TOPLED 9
Q65110A1095 | Osram M673 Mini TOPLED 6
Q62703Q4901 | Osram M673 Mini TOPLED 7
Q65110A2116 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A7408 | Osram M673 Mini TOPLED 7
Q65110A7407 | Osram M673 Mini TOPLED 7
Q65110A0392 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q62703Q5892 | Osram M673 Mini TOPLED 7
Q65110A1156 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q62703Q6270 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A5485 | Osram M673 Mini TOPLED 6
Q65110A0364 | Osram M673 Mini TOPLED 7
Q65110A7417 | Osram M673 Mini TOPLED 7
Q65110A0517 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A3487 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A4622 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q62703Q5938 | Osram M673 Mini TOPLED 6
Q65110A1804 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A4927 | Osram M673 Mini TOPLED 6
Q65110A5495 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A8015 | Osram M673 Mini TOPLED 6
Q65110A5813 | Osram M673 Mini TOPLED 8
Q65110A7169 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Diagrams
Q65110A7170 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A7412 | Osram M673 Mini TOPLED 6
Q65110A6942 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A7410 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A6939 | Osram M673 Mini TOPLED 6
Q65110A1934 | Osram M673 Mini TOPLED 8
Q65110A5015 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A6565 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A5451 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A5884 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A4405 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q65110A6820 | Osram M673 Mini TOPLED 6
Q65110A5684 | Osram M673 Mini TOPLED 7
Q65110A4907 | Osram M673 Mini TOPLED 8
Q65110A9104 | Osram M673 Mini TOPLED 7
Q65110A0187 | Osram M673 Mini TOPLED 5
Q62703Q4861 | Osram M673 Mini TOPLED 6
Q65110A7001 | Osram M673 Mini TOPLED 5
(China (Mainland))






