Product Summary
| Part Number | Q62703Q4982 |
| Alias Part Number |
LA T676-Q1R1-1-0-20-R18 LAT676-Q1R1-1-0-20-R18 |
| Manufacturer | Osram |
| Availability | In Available, please send a RFQ. MOQ is 2000 pcs. |
Summary Specification
| Size | 3.4*3.0*2.1mm |
| Mounting Type | PLCC2 |
| Emitting Color | Amber (615nm) |
| Chip Material | InGaAlP |
| Luminous Intensity | 71-140 mcd |
| Viewing Angle | 120 |
| Lens Type-Color | Water Clear |
| Forward Voltage | 2.0 V |
| Forward Current | 20 mA |
| Maximum Forward Voltage | 2.33 V |
| Maximum Forward Current | 30 mA |
| Min-Max Operating Temperature | -40C to +100C |
| Factory Pack | 2000PCS per Reel |
| RoHS |
Parametrics
Q62703Q4982 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 14
Q62703Q6178 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 14
Q62703Q4507 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 13
Q65110A1062 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 14
Q65110A1326 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 14
Q65110A2147 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 13
Q65110A1327 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 11
Q65110A9273 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 15
Q62703Q3425 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 15
Q62703Q3805 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 12
Q62703Q6179 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1155 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 9
Q62703Q4983 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2145 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1329 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A9274 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 8
Q62703Q3426 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1330 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 9
Q65110A2146 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1331 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A9275 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4482B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5014 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0351 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A6118 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5051 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3786B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3557B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4690B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4831 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5123 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4834B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0906 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4255B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2130 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3588B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3674B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3674B120 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5729B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4994 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2159 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4695 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4773B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3707 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q6445 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4403B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4381B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A2161 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4291B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3586B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Features
Q62703Q4982 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 14
Q62703Q6178 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 14
Q62703Q4507 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 13
Q65110A1062 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 14
Q65110A1326 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 14
Q65110A2147 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 13
Q65110A1327 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 11
Q65110A9273 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 15
Q62703Q3425 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 15
Q62703Q3805 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 12
Q62703Q6179 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1155 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 9
Q62703Q4983 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2145 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1329 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A9274 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 8
Q62703Q3426 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1330 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 9
Q65110A2146 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1331 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A9275 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4482B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Diagrams
Q65110A5014 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0351 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A6118 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5051 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3786B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3557B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4690B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4831 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5123 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4834B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0906 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4255B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2130 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3588B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3674B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3674B120 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5729B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4994 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2159 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4695 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4773B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3707 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q6445 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4403B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4381B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A2161 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4291B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3586B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
(China (Mainland))






