Product Summary
| Part Number | Q65110A3211 |
| Alias Part Number |
LS T676-R1S1-1-0-20-R33-R-MM LST676-R1S1-1-0-20-R33-R-MM |
| Manufacturer | Osram |
| Availability | In Available, please send a RFQ. MOQ is 2000 pcs. |
Summary Specification
| Size | 3.4*3.0*2.1mm |
| Mounting Type | PLCC2 |
| Emitting Color | Red (633nm) |
| Chip Material | InGaAlP |
| Luminous Intensity | 112-224 mcd |
| Viewing Angle | 120 |
| Lens Type-Color | Water Clear |
| Forward Voltage | 2.0 V |
| Forward Current | 20 mA |
| Maximum Forward Voltage | 2.3 V |
| Maximum Forward Current | 30 mA |
| Min-Max Operating Temperature | -40C to +100C |
| Factory Pack | 2000PCS per Reel |
| RoHS |
Parametrics
Q65110A3211 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1814 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4901 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 9
Q65110A3254 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q62703Q4879 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A1719 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A1399 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A2446 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q62703Q3428 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q62703Q4602 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q62703Q5908 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A1687 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q62703Q6361 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A3008 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A8021 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A2686 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 8
Q62703Q4452 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5910 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0365 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4853 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5107 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4352 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4417 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4570 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 3
Q65110A2208 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4908 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4579 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4450 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A2210 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4453 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5953 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3789 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4536 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5533 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0193 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0430 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6239 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A2209 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 9
Q62703Q5108 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1773 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4426 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 8
Q62703Q4236 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0605 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3542 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3855 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4237 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3159 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5134 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5147 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4365 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Features
Q65110A3211 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1814 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4901 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 9
Q65110A3254 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q62703Q4879 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A1719 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A1399 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A2446 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q62703Q3428 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q62703Q4602 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q62703Q5908 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A1687 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q62703Q6361 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A3008 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A8021 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A2686 | Osram T676 PLCC4 TOPLED 8
Q62703Q4452 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5910 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0365 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4853 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5107 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4352 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4417 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4570 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 3
Q65110A2208 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4908 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4579 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4450 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Diagrams
Q65110A2210 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4453 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5953 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3789 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4536 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5533 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0193 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0430 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6239 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A2209 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 9
Q62703Q5108 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1773 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4426 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 8
Q62703Q4236 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0605 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3542 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3855 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4237 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3159 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5134 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5147 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4365 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
(China (Mainland))






