Product Summary
| Part Number | Q65110A2561 |
| Alias Part Number |
LY M676-R2T1-4-0-20-R18 LYM676-R2T1-4-0-20-R18 |
| Manufacturer | Osram |
| Availability | In Available, please send a RFQ. MOQ is 3000 pcs. |
Summary Specification
| Size | 2.3*1.5*1.4mm |
| Mounting Type | SMT |
| Emitting Color | Yellow (587nm) |
| Chip Material | InGaAlP |
| Luminous Intensity | 140-355 mcd |
| Viewing Angle | 120 |
| Lens Type-Color | Water Clear |
| Forward Voltage | 2.0 V |
| Forward Current | 20 mA |
| Maximum Forward Voltage | 2.4 V |
| Maximum Forward Current | 30 mA |
| Min-Max Operating Temperature | -40C to +100C |
| Factory Pack | 3000PCS per Reel |
| RoHS |
Parametrics
Q65110A2561 | Osram M676 Mini TOPLED 10
Q65110A2366 | Osram M676 Mini TOPLED 11
Q65110A1414 | Osram M676 Mini TOPLED 10
Q65110A0843 | Osram M676 Mini TOPLED 9
Q62703Q4937 | Osram M676 Mini TOPLED 11
Q62703Q3298 | Osram M676 Mini TOPLED 8
Q65110A2367 | Osram M676 Mini TOPLED 9
Q65110A1413 | Osram M676 Mini TOPLED 8
Q65110A1296 | Osram M676 Mini TOPLED 11
Q65110A3351 | Osram M676 Mini TOPLED 10
Q65110A1898 | Osram M676 Mini TOPLED 8
Q62703Q5124 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q65110A0575 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A0698 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A3241 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q65110A2138 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A2118 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q62703Q4931 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A0291 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q62703Q4739 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q62703Q4639 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q62703Q4638 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q62703Q5153 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q3297 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q5123 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q65110A2363 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1383 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q62703Q6151 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q5917 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q6380 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q62703Q3287 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q62703Q5939 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q65110A2364 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1382 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1897 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q62703Q5086 | Osram M676 Mini TOPLED 8
Q62703Q6233 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q5854 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q62703Q4831 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q62703Q6422 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q5772 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q65110A0991 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A2390 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A0990 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1017 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A2360 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1352 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A2949 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A0411 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q65110A0385 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Features
Q65110A2561 | Osram M676 Mini TOPLED 10
Q65110A2366 | Osram M676 Mini TOPLED 11
Q65110A1414 | Osram M676 Mini TOPLED 10
Q65110A0843 | Osram M676 Mini TOPLED 9
Q62703Q4937 | Osram M676 Mini TOPLED 11
Q62703Q3298 | Osram M676 Mini TOPLED 8
Q65110A2367 | Osram M676 Mini TOPLED 9
Q65110A1413 | Osram M676 Mini TOPLED 8
Q65110A1296 | Osram M676 Mini TOPLED 11
Q65110A3351 | Osram M676 Mini TOPLED 10
Q65110A1898 | Osram M676 Mini TOPLED 8
Q62703Q5124 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q65110A0575 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A0698 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A3241 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q65110A2138 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A2118 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q62703Q4931 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A0291 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q62703Q4739 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q62703Q4639 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q62703Q4638 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q62703Q5153 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q3297 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q5123 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q65110A2363 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1383 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q62703Q6151 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q5917 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Diagrams
Q62703Q6380 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q62703Q3287 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q62703Q5939 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q65110A2364 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1382 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1897 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q62703Q5086 | Osram M676 Mini TOPLED 8
Q62703Q6233 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q5854 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q62703Q4831 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q62703Q6422 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q5772 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q65110A0991 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A2390 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A0990 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1017 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A2360 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1352 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A2949 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A0411 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q65110A0385 | Osram M676 Mini TOPLED 5
(China (Mainland))






