Product Summary
| Part Number | Q65110A0277 |
| Alias Part Number |
LP T676-L2M2-34-0-20-R18-0-F LPT676-L2M2-34-0-20-R18-0-F |
| Manufacturer | Osram |
| Availability | In Available, please send a RFQ. MOQ is 2000 pcs. |
Summary Specification
| Size | 3.4*3.0*2.1mm |
| Mounting Type | PLCC2 |
| Emitting Color | Green (560nm) |
| Chip Material | InGaAlP |
| Luminous Intensity | 14-28 mcd |
| Viewing Angle | 120 |
| Lens Type-Color | Water Clear |
| Forward Voltage | 2.0 V |
| Forward Current | 20 mA |
| Maximum Forward Voltage | 2.4 V |
| Maximum Forward Current | 30 mA |
| Min-Max Operating Temperature | -40C to +100C |
| Factory Pack | 2000PCS per Reel |
| RoHS |
Parametrics
Q65110A0277 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1802 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A2917 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1810 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0373 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0376 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0671 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1811 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6250 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6251 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6249 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3135 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6252 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1607 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4483 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0729 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4913 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4730 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3139 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1622 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0084 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4407 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4732 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1384 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A2153 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1385 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3137 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3619F280 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3619 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6226 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1007 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0109 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3080 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5097 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A2151 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1387 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0813 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6419 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3204 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A1812 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3705 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6248 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2543 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1008 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3010 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1813 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3138 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1388 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A2152 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1389 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Features
Q65110A0277 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1802 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A2917 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1810 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0373 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0376 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0671 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1811 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6250 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6251 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6249 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3135 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6252 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1607 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4483 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0729 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4913 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4730 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3139 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1622 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0084 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4407 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4732 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1384 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A2153 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1385 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3137 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3619F280 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3619 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6226 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1007 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0109 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3080 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5097 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A2151 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1387 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Diagrams
Q65110A0813 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6419 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3204 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A1812 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3705 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6248 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2543 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1008 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3010 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1813 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3138 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1388 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A2152 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1389 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
(China (Mainland))






