Product Summary
| Part Number | Q62703Q3293 |
| Alias Part Number |
LO M676-R1S1-24-0-20-R18 LOM676-R1S1-24-0-20-R18 |
| Manufacturer | Osram |
| Availability | In Available, please send a RFQ. MOQ is 3000 pcs. |
Summary Specification
| Size | 2.3*1.5*1.4mm |
| Mounting Type | SMT |
| Emitting Color | Orange (606nm) |
| Chip Material | InGaAlP |
| Luminous Intensity | 112-224 mcd |
| Viewing Angle | 120 |
| Lens Type-Color | Water Clear |
| Forward Voltage | 2.0 V |
| Forward Current | 20 mA |
| Maximum Forward Voltage | 2.35 V |
| Maximum Forward Current | 30 mA |
| Min-Max Operating Temperature | -40C to +100C |
| Factory Pack | 3000PCS per Reel |
| RoHS |
Parametrics
Q62703Q5774 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q5041 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q3293 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q62703Q4718 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q65110A2361 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1351 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q65110A2359 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1350 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A0593 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q65110A0805 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1086 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q6231 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q5040 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q65110A0924 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q3294 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1227 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q65110A0401 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A2389 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q65110A0529 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A3019 | Osram M676 Mini TOPLED
Q65110A0414 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A0549 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A3115 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A5530 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A5027 | Osram M676 Mini TOPLED 8
Q65110A2370 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q62703Q4991 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A3261 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q3663B200 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q65110A2756 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1300 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q3976B200 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A2371 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A2369 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A0922 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q65110A3292 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A4595 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A4295 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q4990 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q3979B200 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q65110A2357 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q65110A1325 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A3091 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q62703Q3539 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q65110A2358 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1324 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A2356 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q62703Q4979 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q3538 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Features
Q62703Q5774 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q5041 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q3293 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q62703Q4718 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q65110A2361 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1351 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q65110A2359 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1350 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A0593 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q65110A0805 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1086 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q6231 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q5040 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q65110A0924 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q3294 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1227 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q65110A0401 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A2389 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q65110A0529 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A3019 | Osram M676 Mini TOPLED
Q65110A0414 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A0549 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A3115 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A5530 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A5027 | Osram M676 Mini TOPLED 8
Q65110A2370 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q62703Q4991 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A3261 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q3663B200 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q65110A2756 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1300 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q3976B200 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A2371 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Diagrams
Q65110A2369 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A0922 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q65110A3292 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A4595 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A4295 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q4990 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q3979B200 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q65110A2357 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q65110A1325 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A3091 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q62703Q3539 | Osram M676 Mini TOPLED 6
Q65110A2358 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A1324 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q65110A2356 | Osram M676 Mini TOPLED 7
Q62703Q4979 | Osram M676 Mini TOPLED 5
Q62703Q3538 | Osram M676 Mini TOPLED 7
(China (Mainland))






