Product Summary
| Part Number | Q65110A7047 |
| Alias Part Number |
LT T673-R2S2-35-0-20-R18-Z LTT673-R2S2-35-0-20-R18-Z |
| Manufacturer | Osram |
| Availability | In Available, please send a RFQ. MOQ is 2000 pcs. |
Summary Specification
| Size | 3.4*3.0*2.1mm |
| Mounting Type | PLCC2 |
| Emitting Color | Green (529nm) |
| Chip Material | InGaN |
| Luminous Intensity | 140 mcd |
| Viewing Angle | 120 |
| Lens Type-Color | Water Clear |
| Forward Voltage | 3.0 V |
| Forward Current | 10 mA |
| Maximum Forward Voltage | 3.7 V |
| Maximum Forward Current | 30 mA |
| Min-Max Operating Temperature | -40C to +100C |
| Factory Pack | 2000PCS per Reel |
| RoHS |
Parametrics
Q65110A7047 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 10
Q62703Q6234 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4410 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A5671 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 9
Q65110A5734 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5001 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4621 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0506 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A5472 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3076 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0270 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4851R024 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0899 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4851R023 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1496 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A7138 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3815 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0156 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3814 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1064 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0732 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A8919 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A4111 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4984 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A2995 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0271 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4851R014 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4851R013 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4429 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0200 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0428 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5670 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A5637 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5481 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q62703Q5926 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4851 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A4985 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0391 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A8275 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0042 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A4579 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A5763 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A8317 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 7
Q65110A4815 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 5
Q65110A4571 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A5535 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 7
Q65110A6482 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 8
Q65110A7536 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A5282 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A7664 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 7
Features
Q65110A7047 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 10
Q62703Q6234 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4410 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A5671 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 9
Q65110A5734 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5001 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4621 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0506 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A5472 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3076 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0270 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4851R024 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0899 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4851R023 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1496 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A7138 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3815 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0156 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3814 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1064 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0732 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A8919 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A4111 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4984 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A2995 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0271 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4851R014 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4851R013 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4429 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0200 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0428 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5670 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A5637 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5481 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q62703Q5926 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4851 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A4985 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0391 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A8275 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Diagrams
Q65110A0042 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A4579 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A5763 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A8317 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 7
Q65110A4815 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 5
Q65110A4571 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A5535 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 7
Q65110A6482 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 8
Q65110A7536 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A5282 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A7664 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 7
(China (Mainland))






