Product Summary
| Part Number | Q65110A6525 |
| Alias Part Number |
LW M67C-U1U2-5K6L-0-20-R18-Z-XX LWM67C-U1U2-5K6L-0-20-R18-Z-XX |
| Manufacturer | Osram |
| Availability | In Available, please send a RFQ. MOQ is 3000 pcs. |
Summary Specification
| Size | 2.3*1.5*1.4mm |
| Mounting Type | SMT |
| Emitting Color | White (0.33, 0.33) |
| Chip Material | InGaN |
| Luminous Intensity | 450-710 mcd |
| Viewing Angle | 120 |
| Lens Type-Color | Water Clear |
| Forward Voltage | 3.6 V |
| Forward Current | 20 mA |
| Maximum Forward Voltage | 4.1 V |
| Maximum Forward Current | 20 mA |
| Min-Max Operating Temperature | -40C to +100C |
| Factory Pack | 3000PCS per Reel |
| RoHS |
Parametrics
Q65110A8480 | Osram M67C Mini TOPLED 8
Q65110A6525 | Osram M67C Mini TOPLED 9
Q65110A3881 | Osram M67C Mini TOPLED 12
Q65110A6948 | Osram M67C Mini TOPLED 10
Q65110A6945 | Osram M67C Mini TOPLED 9
Q65110A5717 | Osram M67C Mini TOPLED 11
Q65110A7168 | Osram M67C Mini TOPLED 9
Q65110A7938 | Osram M67C Mini TOPLED 10
Q65110A6947 | Osram M67C Mini TOPLED 11
Q65110A6944 | Osram M67C Mini TOPLED 9
Q65110A1937 | Osram M67C Mini TOPLED 5
Q65110A3297 | Osram M67C Mini TOPLED 6
Q65110A8137 | Osram M67C Mini TOPLED 5
Q65110A3938 | Osram M67C Mini TOPLED 5
Q65110A6863 | Osram M67C Mini TOPLED 9
Q65110A8525 | Osram M67C Mini TOPLED 6
Q65110A7748 | Osram M67C Mini TOPLED 5
Q65110A6911 | Osram M67C Mini TOPLED 6
Q65110A8476 | Osram M67C Mini TOPLED 7
Q65110A6708 | Osram M67C Mini TOPLED 5
Q65110A7358 | Osram M67C Mini TOPLED 5
Q65110A0073 | Osram M67C Mini TOPLED 6
Q65110A0520 | Osram M67C Mini TOPLED 5
Q65110A6307 | Osram M67C Mini TOPLED 8
Q65110A6946 | Osram M67C Mini TOPLED 5
Q65110A6943 | Osram M67C Mini TOPLED 7
Q65110A7091 | Osram M67C Mini TOPLED 6
Q65110A6821 | Osram M67C Mini TOPLED 6
Q65110A1896 | Osram M67C Mini TOPLED 7
Q65110A4008 | Osram M67C Mini TOPLED 5
Q65110A5747 | Osram M67C Mini TOPLED 5
Q65110A0188 | Osram M67C Mini TOPLED 6
Q65110A2559 | Osram M67C Mini TOPLED 5
Q65110A1938 | Osram M67C Mini TOPLED 5
Q65110A1936 | Osram M67C Mini TOPLED 5
Q65110A7054 | Osram M67C Mini TOPLED 5
Q62703Q6444 | Osram M67C Mini TOPLED 6
Q65110A5683 | Osram M67C Mini TOPLED 5
Q65110A0074 | Osram M67C Mini TOPLED 6
Q65110A0519 | Osram M67C Mini TOPLED 6
Q65110A6199 | Osram M67C Mini TOPLED 7
(China (Mainland))






