Product Summary
| Part Number | Q65110A4668 |
| Alias Part Number |
LW T673-S2-3C3D-0-20-R18-Z-BP LWT673-S2-3C3D-0-20-R18-Z-BP |
| Manufacturer | Osram |
| Availability | In Available, please send a RFQ. MOQ is 2000 pcs. |
Summary Specification
| Size | 3.4*3.0*2.1mm |
| Mounting Type | PLCC2 |
| Emitting Color | White (0.33, 0.33) |
| Chip Material | InGaN |
| Luminous Intensity | 180 mcd |
| Viewing Angle | 120 |
| Lens Type-Color | Yellow Diffused |
| Forward Voltage | 3.1 V |
| Forward Current | 10 mA |
| Maximum Forward Voltage | 3.7 V |
| Maximum Forward Current | 20 mA |
| Min-Max Operating Temperature | -40C to +100C |
| Factory Pack | 2000PCS per Reel |
| RoHS |
Parametrics
Q65110A4668 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 13
Q62703Q4686S023 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 12
Q65110A2687 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 12
Q65110A0851 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 12
Q65110A2758 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 14
Q65110A2778 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 12
Q65110A4230 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 11
Q65110A2605 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 13
Q65110A0521 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 11
Q65110A3890 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 12
Q62703Q4686S125 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A0412 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4686S015 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4582 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 17
Q62703Q5956 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5903 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1640 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0858 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1597 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0975 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5004 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0823 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3788 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3787 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5054 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0602 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q6468 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3786 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A2752 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3168 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5675 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1774 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5088 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3169 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4686 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 11
Q65110A1658 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0708 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4073 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4072 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4836R025 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0438 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5906 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0755 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0966 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0393 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4884 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0928 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q62703Q4936 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0562 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3240 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Features
Q65110A4668 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 13
Q62703Q4686S023 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 12
Q65110A2687 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 12
Q65110A0851 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 12
Q65110A2758 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 14
Q65110A2778 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 12
Q65110A4230 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 11
Q65110A2605 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 13
Q65110A0521 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 11
Q65110A3890 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 12
Q62703Q4686S125 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A0412 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4686S015 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4582 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 17
Q62703Q5956 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5903 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1640 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0858 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1597 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0975 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5004 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0823 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3788 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3787 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5054 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0602 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q6468 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3786 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A2752 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3168 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5675 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1774 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Diagrams
Q65110A5088 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3169 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4686 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 11
Q65110A1658 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0708 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4073 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4072 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4836R025 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0438 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5906 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0755 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0966 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0393 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4884 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0928 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q62703Q4936 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0562 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3240 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
(China (Mainland))






