Product Summary
| Part Number | Q65110A4581 |
| Alias Part Number |
LW T673-R1S1-F-0-20-R18-Z-F LWT673-R1S1-F-0-20-R18-Z-F |
| Manufacturer | Osram |
| Availability | In Available, please send a RFQ. MOQ is 2000 pcs. |
Summary Specification
| Size | 3.4*3.0*2.1mm |
| Mounting Type | PLCC2 |
| Emitting Color | White (0.33, 0.33) |
| Chip Material | InGaN |
| Luminous Intensity | 112-224 mcd |
| Viewing Angle | 120 |
| Lens Type-Color | Yellow Diffused |
| Forward Voltage | 3.1 V |
| Forward Current | 10 mA |
| Maximum Forward Voltage | 3.7 V |
| Maximum Forward Current | 20 mA |
| Min-Max Operating Temperature | -40C to +100C |
| Factory Pack | 2000PCS per Reel |
| RoHS |
Parametrics
Q65110A4581 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5924 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q62703Q6305 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A7357 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3785 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0663 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A8299 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5487 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5711 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q62703Q6449 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A3422 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A5674 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6448 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4836R234 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1096 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1598 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6345 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4959 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5929 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3784 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5642 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A3783 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5262 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5722 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 9
Q65110A7915 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A7241 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4264 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A3354 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4071 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4070 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4836R143 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A7306 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A6263 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A7693 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3870 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A8865 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5728 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4689 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A8372 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5435 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3272 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A6664 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A4906 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5281 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4630 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1940 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A7585 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A5034 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5896 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2933 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Features
Q65110A4581 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5924 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q62703Q6305 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A7357 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3785 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0663 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A8299 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5487 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5711 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q62703Q6449 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A3422 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A5674 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6448 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4836R234 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1096 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1598 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6345 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4959 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5929 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3784 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5642 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A3783 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Diagrams
Q65110A5262 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5722 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 9
Q65110A7915 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A7241 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4264 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A3354 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4071 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4070 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4836R143 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A7306 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A6263 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A7693 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3870 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A8865 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5728 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4689 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A8372 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5435 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3272 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A6664 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A4906 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5281 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4630 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1940 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A7585 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A5034 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5896 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2933 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
(China (Mainland))






