Product Summary
| Part Number | Q65110A2162 |
| Alias Part Number |
LG T670-K1L2-1-0-10-R18-Z LGT670-K1L2-1-0-10-R18-Z |
| Manufacturer | Osram |
| Availability | In Available, please send a RFQ. MOQ is 2000 pcs. |
Summary Specification
| Size | 3.4*3.0*2.1mm |
| Mounting Type | PLCC2 |
| Emitting Color | Green (570nm) |
| Chip Material | GaAsP |
| Luminous Intensity | 50 mlm |
| Viewing Angle | 120 |
| Lens Type-Color | Water Clear |
| Forward Voltage | 2.0 V |
| Forward Current | 20 mA |
| Maximum Forward Voltage | 2.5 V |
| Maximum Forward Current | 30 mA |
| Min-Max Operating Temperature | -40C to +100C |
| Factory Pack | 2000PCS per Reel |
| RoHS |
Parametrics
Q62703Q6303 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 17
Q62703Q3853 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 13
Q62703Q4182 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 12
Q62703Q5010 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 12
Q62703Q5736 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 11
Q62703Q4503 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 12
Q62703Q4419 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 12
Q62703Q4882 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 12
Q65110A2162 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 12
Q62703Q4759 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 12
Q62703Q4598 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5902 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2132 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5777 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4641 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4284 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 8
Q62703Q3146 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0932 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0891 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0878 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3441 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4599 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0005 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2989 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 8
Q62703Q5011 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 17
Q65110A2120 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 10
Q65110A2181 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4285 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2310 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4311 | Osram T670 PLCC2 TOPLED
Q62703Q5046 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q6362 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4094 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2164 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3414 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0917 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3242 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2503 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 9
Q65110A2166 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3851 | Osram T670 PLCC2 TOPLED
Features
Q62703Q6303 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 17
Q62703Q3853 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 13
Q62703Q4182 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 12
Q62703Q5010 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 12
Q62703Q5736 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 11
Q62703Q4503 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 12
Q62703Q4419 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 12
Q62703Q4882 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 12
Q65110A2162 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 12
Q62703Q4759 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 12
Q62703Q4598 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5902 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2132 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5777 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4641 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4284 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 8
Q62703Q3146 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0932 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0891 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Diagrams
Q65110A0878 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3441 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4599 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0005 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2989 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 8
Q62703Q5011 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 17
Q65110A2120 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 10
Q65110A2181 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4285 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2310 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4311 | Osram T670 PLCC2 TOPLED
Q62703Q5046 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q6362 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4094 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2164 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3414 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0917 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3242 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2503 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 9
Q65110A2166 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3851 | Osram T670 PLCC2 TOPLED
(China (Mainland))






