Product Summary
| Part Number | Q65110A1967 |
| Alias Part Number |
LT T673-Q1R2-25-0-10-R18-Z LTT673-Q1R2-25-0-10-R18-Z |
| Manufacturer | Osram |
| Availability | In Available, please send a RFQ. MOQ is 2000 pcs. |
Summary Specification
| Size | 3.4*3.0*2.1mm |
| Mounting Type | PLCC4 |
| Emitting Color | Green (529nm) |
| Chip Material | InGaN |
| Luminous Intensity | 71-180 mcd |
| Viewing Angle | 120 |
| Lens Type-Color | Water Clear |
| Forward Voltage | 3.0 V |
| Forward Current | 10 mA |
| Maximum Forward Voltage | 3.7 V |
| Maximum Forward Current | 30, 20 mA |
| Min-Max Operating Temperature | -55C to +100C |
| Factory Pack | 2000PCS per Reel |
| RoHS |
Parametrics
Q65110A1967 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 7
Q65110A6585 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A7546 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A7008 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4578 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A6390 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A6176 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4042 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5462 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4499 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4764 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4287 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4577 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5841 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A4825 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A5461 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A8733 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1966 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1894 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A1968 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A5953 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5765 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3516 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3299 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4887Q015 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4887P023 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0546 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3802 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4911 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1159 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3769 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5386 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3340 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A4940 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3768 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4909 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1158 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1301 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q62703Q4887P014 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5058 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 2
Q65110A0696 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1461 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3360 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5335 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 4
Q65110A5962 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4887 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A5012 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A1049 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0359 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0827 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Features
Q65110A1967 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 7
Q65110A6585 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A7546 | Osram T673 PLCC4 TOPLED 6
Q65110A7008 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4578 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A6390 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A6176 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4042 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5462 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4499 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4764 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4287 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4577 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5841 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A4825 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A5461 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A8733 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1966 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1894 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A1968 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A5953 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5765 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3516 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3299 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4887Q015 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4887P023 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0546 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3802 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4911 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Diagrams
Q65110A1159 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3769 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5386 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3340 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A4940 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A3768 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4909 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1158 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1301 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q62703Q4887P014 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5058 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 2
Q65110A0696 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1461 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3360 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5335 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 4
Q65110A5962 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4887 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A5012 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 5
Q65110A1049 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0359 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0827 | Osram T673 PLCC2 TOPLED 7
(China (Mainland))






