Product Summary
| Part Number | Q65110A4651 |
| Alias Part Number |
LB T676-K1-1-0-10-R18-Z-BP LBT676-K1-1-0-10-R18-Z-BP |
| Manufacturer | Osram |
| Availability | In Available, please send a RFQ. MOQ is 2000 pcs. |
Summary Specification
| Size | 3.4*3.0*2.1mm |
| Mounting Type | PLCC2 |
| Emitting Color | Blue (465nm) |
| Chip Material | GaN |
| Luminous Intensity | 7.1-9.0 mcd |
| Viewing Angle | 120 |
| Lens Type-Color | Water Clear |
| Forward Voltage | 3.65 V |
| Forward Current | 10mA |
| Maximum Forward Voltage | 4.3 V |
| Maximum Forward Current | 20 mA |
| Min-Max Operating Temperature | -40C to +100C |
| Factory Pack | 2000PCS per Reel |
| RoHS |
Parametrics
Q65110A4651 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4398B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0167 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3212 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5750 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 12
Q65110A3770 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0197 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4296 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5647 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0262 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A3244 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 11
Q65110A0926 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2531 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5080 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5648 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4573B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3589B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4596 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 9
Q65110A4965 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4399B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1807 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3803 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1235 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4297 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4747 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0837 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1604 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1021 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2160 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4684 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3449 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0809 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A2532 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5548 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0836 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5028 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4520 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3771 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 9
Q65110A0421 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4574B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0221 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4995 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3587B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4652 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A1808 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3590 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4411 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4653 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4597 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 10
Q65110A4298 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Features
Q65110A4651 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4398B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0167 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3212 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5750 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 12
Q65110A3770 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0197 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4296 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5647 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0262 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A3244 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 11
Q65110A0926 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2531 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5080 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5648 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4573B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3589B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4596 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 9
Q65110A4965 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4399B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1807 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3803 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1235 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4297 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4747 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0837 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1604 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1021 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2160 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4684 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3449 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0809 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A2532 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5548 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0836 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5028 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4520 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A3771 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 9
Q65110A0421 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Diagrams
Q62703Q4574B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0221 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4995 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3587B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4652 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A1808 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3590 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4411 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4653 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A4597 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 10
Q65110A4298 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
(China (Mainland))






