Product Summary
| Part Number | Q65110A2449 |
| Alias Part Number |
LSY T67B-R2T2-1-0+S2U2-26-0-30-R18-Z LSYT67B-R2T2-1-0+S2U2-26-0-30-R18-Z |
| Manufacturer | Osram |
| Availability | In Available, please send a RFQ. MOQ is 2000 pcs. |
Summary Specification
| Size | 3.4*3.0*2.1mm |
| Mounting Type | PLCC4 |
| Emitting Color | Red, Yellow (633, 587nm) |
| Chip Material | InGaAlP |
| Luminous Intensity | 140-450, 224-710 mcd |
| Viewing Angle | 120 |
| Lens Type-Color | Water Clear |
| Forward Voltage | 2.1 V |
| Forward Current | 30 mA |
| Maximum Forward Voltage | 2.4 V |
| Maximum Forward Current | 50 mA |
| Min-Max Operating Temperature | -40C to +100C |
| Factory Pack | 2000PCS per Reel |
| RoHS |
Parametrics
Q65110A1518 | Osram T67B PLCC4 TOPLED 12
Q65110A2433 | Osram T67B PLCC4 TOPLED 13
Q65110A2205 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 15
Q65110A2207 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 15
Q65110A0244 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 13
Q65110A0653 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 13
Q65110A3279 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 13
Q65110A1723 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 13
Q65110A2206 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 14
Q65110A2447 | Osram T67B PLCC4 TOPLED 13
Q65110A2449 | Osram T67B PLCC4 TOPLED 7
Q65110A6266 | Osram T67B PLCC4 TOPLED 8
Q65110A0661 | Osram T67B PLCC4 TOPLED 7
Q65110A2448 | Osram T67B PLCC4 TOPLED 7
Q65110A0997 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 7
Features
Q65110A1518 | Osram T67B PLCC4 TOPLED 12
Q65110A2433 | Osram T67B PLCC4 TOPLED 13
Q65110A2205 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 15
Q65110A2207 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 15
Q65110A0244 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 13
Q65110A0653 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 13
Q65110A3279 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 13
Q65110A1723 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 13
Q65110A2206 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 14
Q65110A2447 | Osram T67B PLCC4 TOPLED 13
Q65110A2449 | Osram T67B PLCC4 TOPLED 7
Q65110A6266 | Osram T67B PLCC4 TOPLED 8
Q65110A0661 | Osram T67B PLCC4 TOPLED 7
Q65110A2448 | Osram T67B PLCC4 TOPLED 7
Q65110A0997 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 7
Diagrams
Q65110A1518 | Osram T67B PLCC4 TOPLED 12
Q65110A2433 | Osram T67B PLCC4 TOPLED 13
Q65110A2205 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 15
Q65110A2207 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 15
Q65110A0244 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 13
Q65110A0653 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 13
Q65110A3279 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 13
Q65110A1723 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 13
Q65110A2206 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 14
Q65110A2447 | Osram T67B PLCC4 TOPLED 13
Q65110A2449 | Osram T67B PLCC4 TOPLED 7
Q65110A6266 | Osram T67B PLCC4 TOPLED 8
Q65110A0661 | Osram T67B PLCC4 TOPLED 7
Q65110A2448 | Osram T67B PLCC4 TOPLED 7
Q65110A0997 | Osram T67B PLCC2 TOPLED 7
(China (Mainland))






