Product Summary
| Part Number | Q65110A0278 |
| Alias Part Number |
LB T676-L1L2-1-0-10-R33-Z-SV LBT676-L1L2-1-0-10-R33-Z-SV |
| Manufacturer | Osram |
| Availability | In Available, please send a RFQ. MOQ is 2000 pcs. |
Summary Specification
| Size | 3.4*3.0*2.1mm |
| Mounting Type | PLCC2 |
| Emitting Color | Blue (465nm) |
| Chip Material | GaN |
| Luminous Intensity | 11.2-18.0 mcd |
| Viewing Angle | 120 |
| Lens Type-Color | Water Clear |
| Forward Voltage | 3.65 V |
| Forward Current | 10mA |
| Maximum Forward Voltage | 4.3 V |
| Maximum Forward Current | 20 mA |
| Min-Max Operating Temperature | -40C to +100C |
| Factory Pack | 2000PCS per Reel |
| RoHS |
Parametrics
Q65110A5649 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5523 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5046 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0278 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 18
Q65110A0183 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3673B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4654 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1809 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5985 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A7076 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5428 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A6476 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A6217 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A6218 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A6219 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6411 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1657 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0361 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A2178 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A5979 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A0530 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4007 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A8431 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A8430 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 14
Q65110A8429 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3140 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3164 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5909 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5026 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3143 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4072 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5950 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3141 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5910 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5027 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3142 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3167 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6317 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A2732 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3066 | Osram T676 PLCC2 TOPLED
Q62703Q3518 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1683 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3125 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4405 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6229 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1151 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1353 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A2150 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1354 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3065 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Features
Q65110A5649 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5523 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5046 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0278 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 18
Q65110A0183 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3673B200 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4654 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1809 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A5985 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A7076 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A5428 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A6476 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A6217 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A6218 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A6219 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6411 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1657 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A0361 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A2178 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A5979 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A0530 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A4007 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A8431 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A8430 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 14
Q65110A8429 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3140 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3164 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5909 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5026 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3143 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4072 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q5950 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3141 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5910 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Diagrams
Q62703Q5027 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3142 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3167 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6317 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A2732 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3066 | Osram T676 PLCC2 TOPLED
Q62703Q3518 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1683 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3125 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q4405 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q6229 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1151 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1353 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A2150 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q65110A1354 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
Q62703Q3065 | Osram T676 PLCC2 TOPLED 6
(China (Mainland))






