Product Summary
| Part Number | Q65110A0112 |
| Alias Part Number |
LP M670-H1J1-1-0-10-R18 LPM670-H1J1-1-0-10-R18 |
| Manufacturer | Osram |
| Availability | In Available, please send a RFQ. MOQ is 3000 pcs. |
Summary Specification
| Size | 2.3*1.3*1.4mm |
| Mounting Type | SMT |
| Emitting Color | Green (560nm) |
| Chip Material | GaP |
| Luminous Intensity | 2.8-5.6 mcd |
| Viewing Angle | 120 |
| Lens Type-Color | Water Clear |
| Forward Voltage | 2.0 V |
| Forward Current | 10 mA |
| Maximum Forward Voltage | 2.5 V |
| Maximum Forward Current | 30 mA |
| Min-Max Operating Temperature | -40C to +100C |
| Factory Pack | 3000PCS per Reel |
| RoHS |
Parametrics
Q65110A0112 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A4661 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q4242 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q5061 | Osram M670 Mini TOPLED 5
Q65110A0929 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q65110A3775 | Osram M670 Mini TOPLED 5
Q65110A5146 | Osram M670 Mini TOPLED 5
Q65110A5629 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A3712 | Osram M670 Mini TOPLED 8
Q65110A0113 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A5628 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q65110A4660 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q4241 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A2380 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A5194 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A2378 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q62703Q4168 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q65110A1547 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q3397 | Osram M670 Mini TOPLED 5
Q65110A4659 | Osram M670 Mini TOPLED 10
Q62703Q4240 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q65110A5128 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q5060 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q4277 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A3894 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q65110A0862 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q62703Q3398 | Osram M670 Mini TOPLED 5
Q62703Q3386 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q65110A0867 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q4673 | Osram M670 Mini TOPLED
Q65110A2376 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q5039 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q3387 | Osram M670 Mini TOPLED 5
Q62703Q4672 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A3357 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q65110A0114 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A3015 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A0115 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q62703Q4671 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A2377 | Osram M670 Mini TOPLED 5
Q65110A2375 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q5038 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q4950 | Osram M670 Mini TOPLED 8
Q65110A2373 | Osram M670 Mini TOPLED 5
Q62703Q5007 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q65110A0465 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q62703Q4640 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q62703Q4955 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A2374 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q65110A2372 | Osram M670 Mini TOPLED
Q62703Q5006 | Osram M670 Mini TOPLED 8
Q62703Q3395 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A0743 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q62703Q3392 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Features
Q65110A0112 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A4661 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q4242 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q5061 | Osram M670 Mini TOPLED 5
Q65110A0929 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q65110A3775 | Osram M670 Mini TOPLED 5
Q65110A5146 | Osram M670 Mini TOPLED 5
Q65110A5629 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A3712 | Osram M670 Mini TOPLED 8
Q65110A0113 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A5628 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q65110A4660 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q4241 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A2380 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A5194 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A2378 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q62703Q4168 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q65110A1547 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q3397 | Osram M670 Mini TOPLED 5
Q65110A4659 | Osram M670 Mini TOPLED 10
Q62703Q4240 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q65110A5128 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q5060 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q4277 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A3894 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q65110A0862 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q62703Q3398 | Osram M670 Mini TOPLED 5
Q62703Q3386 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q65110A0867 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q4673 | Osram M670 Mini TOPLED
Q65110A2376 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q5039 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q3387 | Osram M670 Mini TOPLED 5
Q62703Q4672 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A3357 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q65110A0114 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A3015 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A0115 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q62703Q4671 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A2377 | Osram M670 Mini TOPLED 5
Q65110A2375 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q5038 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q62703Q4950 | Osram M670 Mini TOPLED 8
Q65110A2373 | Osram M670 Mini TOPLED 5
Diagrams
Q62703Q5007 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q65110A0465 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q62703Q4640 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q62703Q4955 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A2374 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q65110A2372 | Osram M670 Mini TOPLED
Q62703Q5006 | Osram M670 Mini TOPLED 8
Q62703Q3395 | Osram M670 Mini TOPLED 6
Q65110A0743 | Osram M670 Mini TOPLED 7
Q62703Q3392 | Osram M670 Mini TOPLED 6
(China (Mainland))






