Product Summary
| Part Number | Q62703Q3315 |
| Alias Part Number |
LS T670-H1K2-1-0-10-R18-0S LST670-H1K2-1-0-10-R18-0S |
| Manufacturer | Osram |
| Availability | In Available, please send a RFQ. MOQ is 2000 pcs. |
Summary Specification
| Size | 3.4*3.0*2.1mm |
| Mounting Type | PLCC2 |
| Emitting Color | Red (628nm) |
| Chip Material | GaAsP |
| Luminous Intensity | 30 mlm |
| Viewing Angle | 120 |
| Lens Type-Color | Water Clear |
| Forward Voltage | 2.0 V |
| Forward Current | 20 mA |
| Maximum Forward Voltage | 2.5 V |
| Maximum Forward Current | 30 mA |
| Min-Max Operating Temperature | -40C to +100C |
| Factory Pack | 2000PCS per Reel |
| RoHS |
Parametrics
Q62703Q3082 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2812 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4314 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 8
Q62703Q4280 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2476 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2948 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4312 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0594 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A1002 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5847 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1289 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5047 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2165 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1067 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3016 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 8
Q62703Q3102 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4768 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0323 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5064 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4121 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4968 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 8
Q62703Q4000 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3999 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3074 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2456 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2888 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 8
Q62703Q4186 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2167 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2169 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2940 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2555 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2711 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0111 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5948 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0324 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 8
Q62703Q5065 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4406 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2941 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2168 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2653 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3171 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0601 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4568 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2309 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 10
Q62703Q3315 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3519 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5094 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 9
Q62703Q3114 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A0603 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 8
Features
Q62703Q3082 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2812 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4314 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 8
Q62703Q4280 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2476 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2948 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4312 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0594 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A1002 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5847 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1289 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5047 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2165 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A1067 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3016 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 8
Q62703Q3102 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4768 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0323 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5064 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4121 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4968 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 8
Q62703Q4000 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3999 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3074 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2456 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2888 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 8
Q62703Q4186 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2167 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2169 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2940 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2555 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Diagrams
Q62703Q2711 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0111 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5948 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0324 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 8
Q62703Q5065 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4406 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2941 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A2168 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2653 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3171 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q65110A0601 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q4568 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q2309 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 10
Q62703Q3315 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q3519 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 7
Q62703Q5094 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 9
Q62703Q3114 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 8
Q65110A0603 | Osram T670 PLCC2 TOPLED 8
(China (Mainland))






